Čeština

Pád Evropy – I

Zhroucení Francie
a Evropy jako celku je katastrofální realitou. Nenastalo přes noc. Podkopávání
trvá už dlouho, jak to velice dobře viděli francouzští nacionalisté a předpovídali
vážné důsledky pro společnost a civilizaci, které jsou nyní zjevné. Několik
vynikajících spisovatelů a časopisů jako například Rivarol už dlouho bili
na poplach, když jedna temná událost následovala za druhou.

Po zhroucení
francouzské koloniální říše a zradě francouzského Alžírska studentské povstání
v Paříži v roce 1968 názorně ukázalo, že francouzský lid obecně je
připraven přijmout svržení veškerého zdravého rozumu, Tradice, zdravých mravů a
čehokoliv, co vytvářelo velikost naší civilizace. Pak přišla legalizace potratu,
socialistická vláda v roce 1981, antirasismus, uměle vytvořená imigrace,
přetvoření rodiny, LGBT, transgender, pedofilie, adrenochrom (skutečná hrůza),
prodej orgánů, „klimatická změna“, chemtrails atd. Přesto následovala jen malá
veřejná reakce. Lidé možná byli na chvilku trochu otřeseni, ale brzy se znovu
uklidnili. Přesto mluvíme o „nárůstu životního standardu“ jako by nastalo
skutečné zlepšení života, i když ve skutečnosti bylo toto zlepšení sotva něčím
víc než technickým zlepšením – lepší stroje tvořící dostupnějším víc
materiálního zboží. Výsledkem je, že, protože domácnost potřebuje dva platy
namísto jednoho, odděluje to matku od domova, zvláště pokud nemá ráda mateřství.

Francie po
celou epochu vyzařovala do celého světa, obecně v dobrém, ale nyní sama
upadá do morálního a ekonomického úpadku v takové společenské a intelektuální
krizi, že už takový vliv mít nemůže. Nejhorší je, že odmítá všechno, co kdysi
dosáhla, opovrhuje tím a je jí to lhostejné. Přesto se ten „Západ“, který již
není ničím víc než loutkou satanských pánů, jež jsou oligarchií
materialistických a gnostických globalistů, překvapivě stále chová jako by měla
povolání vést svět, podobně jako talmudští Židé předstírají, že jsou kněžstvem
lidstva.

A od covidu,
této monstrózní lži, která měla otestovat, jak daleko může zajít manipulace
současného člověka, se národy Evropy Karla Velikého rychle stávají otroky banksterů
z Londýna a New Yorku. Depopulační plán, který stojí za covidem, se datuje
zpět přinejmenším do 70. let 20. století, kdy Jacques Attali, dnes ještě stále
klíčový poradce francouzské vlády, ve veřejném rozhovoru řekl: „Zbyteční
jedlíci jsou dobří pro jatka.“ A proto tu je nebezpečné a smrtící „očkování“.

Pokud jde o Francii,
je rozkouskovaná a vyprodaná ku prospěchu USA a soukromých zájmů. Pokud jde o
Evropu, je rozervaná kvůli útoku USA a NATO proti Rusku, přičemž odporná
masmédia a jejich komentátoři ze sebe dáví lži proti Rusku, zatímco celá
politická třída především mlčí. USA díky své proxy válce na Ukrajině, která zabila
půl milionu bělochů, dosáhly přinejmenším jedné věci – evropská hospodářská moc
a německá konkurence jsou zlomené – německé společnosti se stěhují do Ameriky.
Američané nemají skoro žádné podezření ohledně toho, že dějiny ukazují, že
takové „zábory“ jsou znameními bezprostředně hrozícího pádu říše. Západ navíc
svázal svůj osud s osudem státu Izrael, který zbožně uctívá. Zbytek světa
však takovou domýšlivost a degeneraci odmítá a nepřijímá to, co Izrael dělá
Palestincům.

Naprosto
žádná reakce ve všech nejvyšších institucích Francie na takovou hanbu Francie
Karla Velikého signalizuje konec světa. Stojí a mlčky a poddajně se dívají, jak
se Francie řítí na smetiště dějin. Někteří doufají, že během jejich života
ještě vydrží, jiní pokračují v náměsíčné chůzi, opojení vlastní
propagandou. Ti, kteří jsou u moci, se snaží umlčet veškerou opozici, zatímco
jim nad hlavou visí světová válka.

Naším úkolem
v politice je dělat vše, co může mít nějaký efekt, ale hlavně zachovat pro
lepší budoucnost nejlepší plody slavné minulosti Francie, stejně jako když v 6.
století zaplavovali Římskou říši barbaři, mniši v klášterech uchovávali
slávu antiky. Tato uchovaná sláva hrála velkou roli při následném budování 1 500
let evropské a křesťanské civilizace.

Kyrie
elesion

(Překlad: D. Grof)