PŘEHLED NIČEMŮ
Jeden kolega
kněz napsal další cenný pohled na celou záležitost s covidem, aby duším
pomohl jasně vidět, o čem to celé skutečně je. Je to v protikladu vůči
tomu, co nám ti, kteří lžou ohledně minulosti, současnosti i budoucnosti, o tom
celém tvrdí. Vysvětluje, jak chce šílená pýcha malé skupiny lidí vybudovat
„Poslední Babylonskou věž“, aby odstranila Boha a zaujala Jeho místo
jednou pro vždy. Jejich záměr je tedy trojí: zdecimovat lidstvo, vytvořit
globální Nový světový pořádek a vytvořit zcela nový druh člověka, který bude
ovládán satanskou elitou, tj. jimi samotnými. Ve skutečnosti na tomto projektu
pracují po staletí, ale konečný průlom něčeho tak nového volal po celosvětové
„pandemii“, která by to předznamenala – a tím je „koronavirus“ z Wuchanu
v Číně.
Nízká
statistika úmrtnosti na koronavirus však prokázala, že jde o lživou „pandemii“,
stejně jako to prokázala za prvé všeobecná striktní cenzura v oficiálních
světových médiích , pokud šlo o jakýkoliv příběh, který vypovídal o
opaku. Taková cenzura mohla přicházet pouze z nanejvýš výkonného a
vrcholně vlivného centra moci . A za druhé to prokázali servilní světoví politici ,
připravení vnutit veřejnosti jakoukoliv frašku, kterou jim nařídili jejich
skrytí páni, v tomto případě fraškovité tvrzení, že jedinou odpovědí na
„pandemii“ je jejich „vakcína“.
Musíme se na
chvíli zastavit u této ďábelské „vakcíny“ pocházející od této elity satanistů.
Je to nedokončený produkt, vnitřně závislý na mnoha potratech „lékařského“
fetálního průmyslu, který působí prostřednictvím manipulace lidských genů a
sterilizace žen a obsahuje kovové nanočástice, které mají fungovat tak, aby
došlo ke smísení lidí se stroji. To je onen „transhumanismus“, který tak milují
lidé jako Karl Schwab, když chtějí vytvořit zcela nový druh lidí, kteří již
nebudou stvoření Bohem.
Takový druh
satanského křtu, který se zamýšlí pro celé lidstvo, je pro katolíky naprosto
nepřijatelný.
Vracíme se
k trojímu cíli globalistů s jejich tzv. „pandemií“ a „vakcínou“.
Za prvé,
zdecimovat světovou populaci. Jak připomínají monumentální Georgijské
poradní kameny vztyčené poblíž Atlanty v USA
v roce 1980, první zásadou je: „ Udržujte
počet lidí pod hranicí 500 milionů “, tj. o hodně méně než dnešních osm
miliard, protože velmi zredukovaný počet transhumanizovaných lidí bude moct ona
malá elita Nového světového řádu mnohem snáze ovládat jako své otroky. Úmrtnost
by měla trvale růst, jak budou opakovaná „očkování“ a boostery trvale podrývat
imunitní systém lidí.
Za druhé,
jak jsou drolící se zbytky římského světového pořádku prostřednictvím úmyslného
finančního krachu a plánované třetí světové války směrovány ke zničení, jejich
ruiny umožní vztyčení Nového světového pořádku. A protože křesťanství údajně
selhalo, lidé se obrátí k protikřesťanskému prodloužení svého ateistického
materialismu, jmenovitě komunismu, podle čínského modelu, kdy bude „svoboda“
nahrazena totálním dohledem a kontrolou obyvatelstva prostřednictvím injekčně
vpravených „čipů“.
A za třetí,
díky úspěšnému smísení lidí se stroji pomocí implantátů v mozku a
v těle, což se od konce druhé světové války intenzivně zkoumá
v několika zemích, udělá lidská evoluce velký krok vpřed a zrodí se Nový
člověk „očištěný od chyb a opomenutí člověka (jaký je),“ říká Schwab. Zde je
poslední verze slávy člověka, která nahrazuje Boha – poslední Babylonská věž.
Je tedy
osudem tohoto satanského programu uspět? Není nic, co můžeme udělat? Vůbec ne,
říká náš kolega! Za prvé, nikdo nás proti naší vůli nemůže oloupit o naši víru
nebo o Boží milost. Za druhé, potřebujeme velkou důvěru v Boha. Může nás
zkoušet jako Jóba, ale jestliže zkoušku zvládneme, Boží odměna bude veliká. A
za třetí, žádná Babylonská věž v celých dějinách lidstva neuspěla. Bůh je
Bůh. Nemusíme se děsit!
Kyrie
Eleison
(Překlad: D. Grof)